OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, 1700-tal.

Antik landskapsscen med den heliga treenigheten. Uppfordrad på duk. Diam 26.

Krackeleringar. Slitage. Rispor. Skador. Sitter ej fast i ram. Maskstungen.

Lähtöhinta
3 000 SEK