273274

KUNGLIGT FOTOGRAFI, Sveriges kungapar, egenhändigt sign o dat. Foto sign Lennart Nilsson, 1977.

Fotografi av Sveriges Konung Carl XVI Gustaf samt Drottning Silvia tilsammans. Foto i ram krönt med kungl kronor. Fotografiet egenhändigt signerad samt daterad 1977. Bildstrl ca 17,5 X 23,5.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 500 SEK