27337
PARTI ORIENTALISKA FAT, 6 st, porslin, Kina, 1900-tal.
Parti orientaliska fat, 6 st, porslin, kina, 1900 tal

Varierad polykromdekor och något varierande storlek. Diam ca. 23-30.

Smärre slitage, enstaka nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK