27349
Anna Lindqvist
(1891-1989)
Lindqvist, anna, olja på pannå o duk, 6 st. sign

LINDQVIST, ANNA, olja på pannå o duk, 6 st. Sign.

Motiv av bl.a. klarakvarteren och blomsterstilleben. Varav en dat. -62. 46x38, 33x46, 55x46 och 38x46

Smärre rispor.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK