273627

PARTI SERVISDELAR, plast, metall. Bl a Timo Sarpaneva. 1900-talets mitt/andra hälft.

Bernadotte för SAS Norplasta, Sarpaneva mm. Brickor diam ca 30.

Bruksslitage med repor, ej fullständigt genomgånget.

Lähtöhinta
1 500 SEK