274017

PARTI TENN, 5 delar, bl a Carl Gustaf Wigholm, Gävle 1863.

Bl a Tyskland. Skålfat Wigholm, diam 33, kannor, stop samt bägare, H 10-22.

Bruksslitage, ställvis hårt med bucklor.

Lähtöhinta
3 000 SEK