274122

KAFFESERVIS, 3 delar, tenn, Firma Svenskt Tenn 1930-tal.

Kaffekanna, gräddsnipa samt sockerskål. H 9-22.

Smärre slitage, repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK