27415
Sven Erik Hellquist
(Syntymävuosi 1916)
Hellquist, sven erik, olja på pannå, sign o dat  71

HELLQUIST, SVEN ERIK, olja på pannå, sign o dat -71

Stilleben med vas och bla vitlök samt paprika. 38 x 46.

Smärre repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
500 SEK