Gösta Sandels

(Ruotsi, 1887-1919)
Gösta Sandels
(Ruotsi, 1887-1919)

SANDELS, GÖSTA, parti teckningar, signerade, 6 st.

Elevarbeten. Minsta bladet 38 x 44.

Skador och slitage. Revor.

Lähtöhinta
1 000 SEK