27489
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk. Signerad och daterad.
OkÄnd konstnÄr, olja på duk. signerad och daterad

Vy från stadsgården. 38 x 55.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK