TENGBERG, MARTIN JOHAN, 2 st, olja på duk, sign.

Skogsväg, 36x45 resp gårdsexteriör, 27x36.

Lähtöhinta
700 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS