Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:

TUMLARE OCH SUPKOPPAR, 3 st, silver. 1700-tal. Tot 65gr.

Inskriptioner. Tumlare, Hans Langberg, Söderhamn 1767, Gustav Hagström, Stockholm 1797 resp otydlig mästare, 1796. Diam 5-8.

Slitage, smärre sprickor och bucklor.

Lähtöhinta
3 000 SEK