Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

NETSUKE, 2 st, ben, Japan, sannolikt Meiji (1867-1911).

Badande man som blir skrubbad på ryggen samt man med barn och boll. L 4.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Ur Arvid Svärds samlingar.

Lähtöhinta
2 000 SEK