ALBUM 3 st MED KUNGLIGA FOTOGRAFIER, Sverige 1950-tal till 1970-tal.

Motiv från kungligt familjeliv och från officiella plikter. Solliden, Kronprins Carl Gustafs färd med Älvsnabben, några av Hagasessornas bröllop. Ett album med inklistrat tackkort från Prinsessan Christina med egenhändig namnteckning.

Slitage, några få foton senare avdrag, ej genomgångna.

Lähtöhinta
2 000 SEK