Muut Muut
27577
FRUKOSTSET, teak, 1960-tal. Danmark.
Frukostset, teak, 1960 tal. danmark

Två toastställ, två burkar med lock, salt och pepparkar, två coaster, ställ för två behållare i glas, samt skål. H 6-9

Smärre slitage, hållare till toasställ utan skruv.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK