ALBUM 3 st MED KUNGLIGA FOTOGRAFIER, några signerade av hovfotograf Bergne, Sverige 1940-tal till 1960-tal.

Motiv från kungligt familjeliv på Solliden och Stockholms slott, olika officiella plikter.

Slitage, några senare avdrag, ej genomgångna.

Lähtöhinta
2 500 SEK