FRUKOSTSET, teak, 1960-tal, Danmark.

Två toastställ, två burkar med lock, salt och pepparkar, två coaster, ställ för två behållare i glas. H 6-9

Smärre slitage, ställ saknar skruv.

Lähtöhinta
500 SEK