27601
PARTI BÄGARE, 8 st, silver, mest KTS, Göteborg 1969.
Parti bÄgare, 8 st, silver, mest kts, göteborg 1969.

6 mindre släta bägare. 2 udda bägare av bla K. Andersson. H 5-9.

Smärre repor och slitage. En bägare med gåvogravyr.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK