276868

HERRARMBANDSUR, Certina, länk i 18k guld, Göteborg, 1963. Tot vikt 60 g.

Automatisk, datumangivelse, urtavla märkt "CERTINA automatic New Art", bakstycke märkt "5821 108 6158672". L 19.

Brukslitage, glas med repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
6 000 SEK