Taide Grafiikka
27737

Eric H Olson

(Ruotsi, 1907-1995)

OLSON, ERIC H., Färglitografi. Sign o numrerad HC.

Geometrisk komposition. Bildstrl. 61x41

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lähtöhinta
500 SEK