Severin Nilson

(Ruotsi, 1846-1918)
Severin Nilson
(Ruotsi, 1846-1918)

NILSON, SEVERIN, olja på duk, signerad.

Landskap med skog och sjö. 37 x 53.

Slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK