Johan Fredrik Malmsjö

(Ruotsi, 1851-1929)
Johan Fredrik Malmsjö
(Ruotsi, 1851-1929)

JOHAN FREDRIK MALMSJÖ, akvarell. Sign.

"S. S Bur Stockholm". 18 x 35.

Fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK