PARTI GRAFIK, ca 30 st, bla Mankell och Billmarck, 1800-tal.

Vyer från Stockholm, Ulriksdal mfl ställen. Bladstorl 53 x 73 och mindre.

Slitage, mindre revor och smärre fläckar.

Lähtöhinta
500 SEK