279
STOLAR, 4 st, Karl Johan, 1800-talets första hälft.
Stolar, 4 st, karl johan, 1800-talets första hälft.

Björk. Genombruten rygg med lyra och fleuronger. Stoppad klädsel.

Sprickor, lösa delar. Någon tidigare lagning. Fläckar på klädsel.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK