Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Johann Holmstedt

(Ruotsi, 1851-1929)
Johann Holmstedt
(Ruotsi, 1851-1929)

JOHANN HOLMSTEDT, olja på duk, sign.

Fjordlandskap. 47 x 69.

Lagning. Krackeleringar. Färgbortfall.

Lähtöhinta
5 000 SEK