Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

SCARFAR, 2 st, Hermès, Paris, 1900-talets andra hälft.

HERMÈS, scarf "Dies et Hores Astrologie/zodiac", siden, märkt: "HERMÈS PARIS", signerad F.Faconnet. HERMÈS, scarf, "Bride de Gala", siden, märkt: "HERMÈS PARIS". 89 x 89 cm.

En är tvättad. Maskor. Sedvanligt slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK