MYNTSKÅP, 1900-talets mitt.

MYNTSKÅP, 1900-talets mitt.

Ek och ekfanerat. Dörrpar med innanförliggande hyllplan samt 19 lådor. H-kryss. L 60, B 32, H 143. Nyckel finns.

Repor. Slitage, ställvis kraftigt. Nött.

Lähtöhinta
1 500 SEK