Fransk skola 1800-tal

(Ranska)
Fransk skola 1800-tal
(Ranska)

OKÄND KONSTNÄR, fransk skola, olja på duk, 1800-tal.

Franska militärer med hund. 33x41.

Gulnad. Krackeleringar. Färgbortfall. Fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK