Muut
281745

VAXPOUSSERING, bär dat 1812 á tergo.

Runt reliefporträtt i vax av Carl Gustaf von Döben, daterad 1812. D 8,5 cm.

Slitage. Krackeleringar. Fläckar. Bleknad. Glas saknas.

Lähtöhinta
2 500 SEK