Nikolaj Rykaloff

(Venäjän federaatio, Syntymävuosi 1889)
Nikolaj Rykaloff

NIKOLAJ RYKALOFF, akvarell, sign.

Landskap med skog i förgrunden. 17x24.

Ej examinerad ur ram.

Muut tiedot

Utförda av konstnären i kejserlig tysk fångenskap under första världskriget..

Lähtöhinta
2 000 SEK