28199

Rune Sigvard

(Ruotsi, 1907-1943)
Sigvard, rune. olja på duk, sign.

SIGVARD, RUNE. Olja på duk, sign.

"Kväll vid Ljusnan. 62 x 81.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lähtöhinta
3 000 SEK