GLASSERVISDELAR, 71 st, Boda, 1900-talets andra hälft.

8 vinglas, 3 champagnestrutar, 10 selterglas, 10 whiskyglas, 12 konjakskupor, 9 snapsglas, 9 små selterglas, 10 starkvinsglas samt karaff m lock. Rutslipad dekor, fasetterat ben, vinglas m. stjärnslipad dekor på fot. Ej tillhörande skål samt saltkar medföljer.

Flera delar med nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK