Rune Rydelius

(Ruotsi, Syntymävuosi 1946)
Rune Rydelius
(Ruotsi, Syntymävuosi 1946)

RUNE RYDELIUS, skulptur, blandteknik, vax, lera, trä. Sign.

Utan titel. H 57.

Sprickor i sockel. Smärre nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet