Kellot
283387

BORDSPENDYL, rokokostil, Lenzkirch, sekelskiftet 1800/1900.

Bronserade beslag, rocailler m m, sköldpaddsmönstrad dekor, krönt av manshuvud. L 27, b 19, h 55.

Smärre fanerskador, ej funktionstestad. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
4 000 SEK