283617

AMERIKAKOFFERT, 1900-talets första hälft.

Trä klätt med svartlackerat plåt. Beslag i gulmetall. L 80, b 46, h 31.

Skador, repor, bucklor, slitage. Ej fungerande lås.

Lähtöhinta
1 500 SEK