Kellot
284767

GOLVUR, "Brevik" Carl Malmsten, Nordiska Kompaniet, 1927.

Gråmålad, konisk form, märkt med metallbricka NK R 32141. H 203. Modellen visad på NKs utställning år 1928.

Slitage. Färgbortfall. Repor. Lod saknas.

Lähtöhinta
1 200 SEK