284899

FICKUR, savonett, Longines, 14 K med ankarlänk, 18 K, 1900-talets första hälft. Länkens vikt 13 g.

Ankargång. Diam 4,8. Kedjans l 40. Serienr. 3921153.

Bär gåvogravyr. Repor, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
5 000 SEK