Utagawa Kunisada Kochoro Toyokuni III

(Japani, 1786-1865)
(Japani, 1786-1865)

TRÄSNITT, 5 delar varav en triptyk, bland annat Toyokuni III Japan, 1800/1900-tal.

Motiv av bland annat skådespelare. Triptyk av Yoshitor. Ca 36x25.

Bleknade, gulnade, veck, skador, hål. Skört papper.

Lähtöhinta
5 000 SEK