BESTICK, 70 del, nysilver, bl a GAB Gense.

Modell Ingrid. Omfattande 12 bordsgafflar. 12 bordsknivar med stålblad. 12 bordsskedar. 10 smärgåsgafflar. 12 smörgåsknivar med stålblad. 10 kaffeskedar. 2 smörknivar. Bordsknivarnas L 20.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK