Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Axel Leopold Wiberg

(Ruotsi, 1867-1890)
Axel Leopold Wiberg
(Ruotsi, 1867-1890)

AXEL LEOPOLD WIBERG, olja på duk, sign.

Mor och barn i folkdräkt. 60 x 50.

Mindre krackeleringar. Mindre märken efter spännram. Oxiderad fernissa/ytsmuts.

Lähtöhinta
3 000 SEK