Kalusteet Peilit
286082
SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Mahogny, rak form, mässingsbeslag i form av fleuroner. H 85.

Slitage. Lagningar. Blekt. Glas skadat samt med anlöpningar. Delvis senare bakstycke. Beslag saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK