George Bareau

(Ranska, 1866-1931)
George Bareau
(Ranska, 1866-1931)

GEORGE BAREAU, efter, skulptur, brons, 1900-talets andra hälft.

Israeliska Konungen David med sin lyra. Stensockel. H 61(68 inkl sockel).

Slitage. Repor. Smuts. Stenstockel med nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK