Muut Muut
28641
TANTALUS, England. Tidigt 1900-tal.
Tantalus, england. tidigt 1900-tal.

Ek, raka sidor med låsbara klaffar, lönnlåda. Skuren dekor samt beslagsdekor. Tre glaskaraffer med slipat mönster. L 34, h 32. Nyckel finns.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK