286925

SKRIVSTÄLL, förgylld brons, rokokostil, 1800-tal.

Med lösa bläck- och sandhorn, fickursställ samt pingla. Genombruten dekor med rocailler och bladverk. H 24.

Slitage. Pinglans upphängning något defekt. Några fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK