28707
Einar Forseth
(1892-1982)
Forseth, einar. akvarell, sign med dedikation.

FORSETH, EINAR. Akvarell, sign med dedikation.

Förslag i skala 1:10 för Karolinska Sjukhuset gravkapell. Dat. a tergo 1977. Bladstrl. 54x26

Smärre slitage i papper, skador samt med ytsmuts.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK