Kellot
287203

DAMARMBANDSUR, 18 k, Lagonda. Vikt m urverk ca 20 g.

Urtavlan med fasetterat glas, märkt 17 rubis, Incabloc. Ledad matterad länk. L 17.

Slitage. Några repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK