Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
287448

FICKUR, delvis silver, 1900-tal.

Vit urtavla med timmar, minuter och sekunder, märkt "L.U.C. GALONNE CYLINDRE, 10 rubis", både tyska och schweiziska silverstämplar, diam ca 4, h 5.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK