Vincenzo d'Auria

(Italia, 1872-1939)
Vincenzo d'Auria
(Italia, 1872-1939)

VINCENZO D'AURIA, olja på duk, sign.

Skymning över Medelhavet med fiskebåtar och brygga. 60 x 118.

Smärre repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK