Taide Veistokset
28769
SKULPTURER, 2 st, terracotta, Ulf Sucksdorff, sign.
Skulpturer, 2 st, terracotta, ulf sucksdorff, sign.

Porträttbyst av flicka resp katt. H 16-25.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK