288580

BORDSUR, art deco, F Martin, Paris, 1920/30-tal.

Patinerad vitmetall. Bågformad på två marmorsocklar. Dekor av blomsterbuketter. H 28.

Slitage. Repor. Ej funktionstestad. Pendel saknas. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 500 SEK